Neturi palapinės? Nevažiuok į festivalį

Na, kur gi daugiau, jei ne Lietuvoje, tą patį savaitgalį skirtinguose šalies kampeliuose vyksta bent po du muzikos festivalius? Taip, vasaromis Lietuva tampa tikrų tikriausiu festivalių kraštu, į kuriuos, užsimetus kuprinę ant pečių, keliauja vis daugiau ir daugiau tautiečių. Labai smagu, labai linksma, o ir kiekvienas festivalį gali pasirinkti pagal savo pomėgius bei pasaulėžiūrą Na, pavyzdžiui, jei jums nepatinka tekančios alkoholio upės, visuomet galite pasirinkti tokį festivalį kaip „Mandala“, kuriame nerasite nė lašo svaigalų, o jei dievinate roką, tai „Roko naktys“ arba „Velnio akmuo“ jums tiks kuo puikiausiai, ką jau kalbėti apie „Karklę“, „Galapagus“ ar „Bliuzo naktis“, kurie kiekvienais metais dėl kokybiško renginio organizavimo ir sukviestų populiarių grupių sulaukia vis daugiau žmonių, norinčių smagiai praleisti savaitgalį? Pasirinkimas iš ties platus, važiuoti galima kur nori. Tačiau be ko neapsieis nė vienas festivalių lankytojas? Žinoma, kad be palapinės!

Ir štai šioje vietoje daugelis festivalių lankytojų susiduria su „palapinės problema“. Tokiais atvejais socialiniuose tinklalapiuose pasipila prašymai, o kartais ir maldavimai, paskolinti palapinę: „Mieli, draugai, paskolinkit savaitgaliui palapinę“, „Gal atsiras žmonių, galinčių festivalyje priimti į palapinę, o gal bus tokių, kurie galėtų ją paskolinti?“ ir panašiai. Kam tiek vargti? Kam prašyti ir skolintis, jei žinote, kad ta pati problema ištinka kiekvienais metais?

Kad nereikėtų kiekvienais metais susidurti su ta pačia problema ir pasinerti į palapinių paieškas, galbūt derėtų įsigyti palapinę ir pamiršti prašinėjimų kančias bei atsipalaiduoti visiems laikams? Nes juk tikrai būtų liūdna, jei kokį kartą neradę palapinės negalėtumėte išvykti ir linksmai praleisti taip laukto laisvo savaitgalio?
Palapinių žinoma yra įvairių rūšių, labai didelių ir visai mažyčių, apsaugančių nuo lietaus ir nelabai, todėl prieš įsigydami išsiaiškinkite kokios palapinės jums tikrai reikia, pasverkite visus už ir prieš ir pasirinkite patį geriausią variantą!