siuntų vežimas į Agliją

Siuntų vežimas į Angliją: kaip teisingai supakuoti siuntinį?

Turbūt kiekvieno šeimos, draugų ar pažįstamų rate atsirastų tokių asmenų, kurie būtų emigravę į lietuvių taip pamėgtą šalį — Angliją. Visgi, išvykę tautiečiai dažnai sulaukia siuntinių iš tėvynėje likusių artimųjų. Paprastai siuntų vežimas į Angliją vykdomas per trečiuosius asmenis — būtent tuo užsiimančias įmones ar pavienius vairuotojus. Prieš įdedant siuntinį į transporto priemonę, vykstančią į Didžiąją Britaniją, vertėtų susipažinti su būtinomis pakavimo taisyklėmis, kad siunta gavėją pasiektų sveika.

Siuntų vežimas į Angliją ir pagrindiniai teisingo supakavimo reikalavimai

  1. Tvirta ir sandari pakuotė. Prie vežant siuntą į kitą šalį būtina pasirūpinti tvirta dėže, voku ar kita pakuote, kuri garantuos siuntinio išsaugojimą kelyje. Patvarios pakuotės yra reikalingos ir tam, kad jas kraunant ar iškraunant būtų nepažeistas viduje esantis objektas.
  2. Dėmesys pakuotės dydžiui. Labai svarbu atkreipti dėmesį į pakuotės dydį: mažo krovinio jokiu būdu negalima dėtį į didelę dėžę, antraip, siuntinys sugniuš. Perkrauti dėžes irgi pavojinga, nes pakuotės gali plyšti.
  3. Papildoma apsauga pakuočių viduje. Vežant siuntą reikia jos vidų užpildyti burbuline plėvele arba putos granulėmis, taip bus užtikrinamas didesnis jos saugumas. Biriems arba aštriems daiktams taip pat turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Naudokite papildomus, sandariai užsidarančius maišelius, kartoną ir pan.
  4. Papildomos žymės. Pervežant siuntą labai svarbu teisingas gavėjo ir siuntėjo žymėjimas bei užrašai, perspėjantys, jog siuntos negalima vartyti, užkrauti kitomis dėžėmis ir t.t. Būtina atsiminti, jog vežėjai tikrai nežino, kas yra pakuočių viduje; jie vadovaujasi žymėmis, tad kuo tiksliau apibūdinsite siuntos pervežimo instrukciją, tuo ramiau galėsite jaustis pats.

Žinoma, net ir labai dažnai siuntas į Angliją ar kitas šalis vežantys žmonės nežino visų taisyklių, todėl niekada nebijokite pasiskambinti ir klausti dėl iškilusių neaiškumų.