patogios-keliones-rinkinys-avalyne-apranga

Planuojate kelionę pėsčiomis? Keli patarimai, kurie padės tinkamai pasiruošti

Vis daugiau žmonių vietoje pasyvaus gulėjimo prie baseino renkasi aktyvesnes atostogas. Jos padeda ne tik fiziškai daugiau pajudėti, tačiau džiugina ir visišku atsipalaidavimu, galiausiai, galimybe pamatyti kur kas daugiau. Juolab, keliaujant pėsčiomis nereikia skristi iki kitos šalies, kadangi smagus pasivaikščiojimas po Lietuvą taip pat gali būti geriausias gyvenimo nuotykis.

Planuojantys keliones pėsčiomis turi nepamiršti tinkamai apgalvoti galimas grėsmes ir joms pasiruošti. Šis straipsnis – kaip tik apie tai.

  • Kelionių metu nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo traumų. Dažniausiai nuo didelio ir intensyvaus vaikščiojimo daugeliui pradeda skaudėti raumenis. Tokiu atveju dar prieš kelionę būtinai apsilankykite Pes Planus prekybos vietoje ir įsigykite įtvarus rankoms bei kojoms, kurie labai palengvins ėjimą, padės išvengti skausmo.
  • Suprantama, kad einant didelius atstumus labai svarbi ir gera avalynė. Nepasitikėkite reklama, kadangi geriausia avalynė yra ne ta, kurią reklamuoja žinomas žmogus, tačiau ta, kuri yra sukurta būtent ilgiems žygiams.
  • Kelionių metu labai svarbu su savimi turėti kuo daugiau kojinių ir kuo daugiau apatinių. Daugelis keliautojų juokauja, kad jeigu visada bus šalia ir vienų, ir kitų – tokiu atveju net ir pačios ilgiausios kelionės nebus baisios.
  • Žinoma, būtinas ‘power bankas’. Nors Lietuva nėra didelė ir atrodo, kad visada rasite vietą, kur galima pasikrauti telefoną, deja, dažniausiai viskas būna ne taip paprasta kaip kad prieš pradėjus kelionę.
  • Taip pat būtinai nuspręskite, koks yra Jūsų kelionės tikslas. Vaikščiojimas be jokio tikslo – blogas pasirinkimas. Tuomet dažniausiai nueinama kur kas daugiau netikslingų kilometrų, prarandama daug jėgų, tačiau realiai nepavyksta pasiekti jokio konkretaus tikslo.
  • Gera gertuvė, kurią patogu nešti ir papildyti taip pat dažniausiai yra kiekvieno žygeivio palydovas.

Tegul net ir pačios ilgiausios kelionės būna įveikiamos paprastai ir greitai. Svarbiausia tinkamai pasirūpinti planuojamos kelionės daiktais dar tuomet, kol neatsirado nesklandumų. Juk suskaudus kojai miške – neliks nieko kito, kaip tik kelionę nutraukti, tad Pes Planus padės to išvengti.