NT vertinimas: paslauga, reikalinga tiek pardavėjui, tiek pirkėjui

Nekilnojamas turtas yra vienas svarbiausių pirkinių žmogaus gyvenime, tad, nieko keista, kad per pastaruosius metus gerokai išaugo su nekilnojamuoju turtu susijusių paslaugų skaičius. NT vertiniams – vienas jų. Daugiau apie šį procesą ir su juo susijusius sprendimus, galite sužinoti užsukę į https://www.untu.lt/, o dabar kviečiame sužinoti, kodėl vienas iš su NT susijusių sprendimų  – NT vertinimas yra labai naudingas abiems pusėms – tiek pardavėjui, tiek pirkėjui.

Kodėl NT vertinimas yra naudingas pardavėjui?

Ne paslaptis, kad kiekvienas fizinis arba juridinis asmuo nori parduoti jam priklausantį nekilnojamojo turto objektą už pačią geriausią kainą. Tačiau, kaip suprasti, kokia kaina yra reali? Koks turėtų būti sumos dydis, kad būtumėte tikri, jog pardavėte už geriausią įmanomą kainą, tačiau tuo pat metu žinotumėte, jog prašoma kaina yra visiškai patraukli pirkėjams ir pardavimo procesas neužsitęstų labai ilgai? Būtent į šiuos klausimus ir sužinosite atsakymus, jei bus atliktas NT turto vertinimas. 

Kodėl NT vertinimas yra naudingas objektą norintiems įsigyti?
Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad egzistuoja tikrai ne vienas argumentas, kodėl šis procesas yra reikalingas ir nekilnojamąjį turtą norintiems įsigyti fiziniams asmenimis arba verslui. Ne paslaptis, kad visi nori įsigyti stambius pirkinius už geriausią įmanomą kainą, todėl užsakius nekilnojamojo turto vertinimą, bus galima sužinoti, ar pinigų suma, kurios iš jūsų yra prašoma, nėra per didelė ir ar jūs, nusprendę įsigyti šį objektą, neapsigausite.

Taigi, kaip matyti, nekilnojamojo turto vertinimo paslauga yra vienas iš tų sprendimų, į kurį verta investuoti abiems pusėms: pirkėjas žinos, kad objektą parduoda už geriausią įmanomą kainą ir bus tikras, kad pardavimo procesas neužsitęs ilgai, na, nekilnojamojo turto norintieji įsigyti, bus tikri, kad jų pirkinys – finansiškai yra itin sėkmingas.