Meksikos klimatas

Trumpai kalbant: Meksikos klimatas sako, kad jums reikia pakuotis lagaminus, Meksikoje klimatas yra puikus beveik ištisus metus. Ir temperatūra per daug nekinta.

Meksikos klimatas aplink Jukatano pusiasalį, paros temperatūra vidutiniškai yra 26-30 laipsnių. Vakare jis atvėsta iki šiek tiek švelnesnės – 18 laipsnių. Meksika yra didelė šalis, todėl tiksliai nustatyti temperatūrą yra gana sudėtinga. Įvairiuose regionuose klimatas skiriasi: aukštesnėse regionuose gali būti gana šaltoka, o ypač vakarais. Keliaujant į Meksiką, nepamirškite aplankyti Jukanto. Žiemos metu temperatūra yra šilta ir nelabai drėgna. Vasaros metu yra karšta ir drėgna. Lietūs dažniausiai būna trumpi. Rugsėjo ir spalio mėnesiais, Meksikos klimatas yra labiausiai nepatikimas dėl uraganų, kurios susidaro nuo Karibų jūros pakrantės, Meksikos įlankoje.

Vidaus Meksikoje ir Gvatemaloje klimatas panašus į pakrantės klimatą. Drėgnos vasaros. Kur aukštis mažesnis pasireiškia šiltesnis oras. Vasaros drėgnos, o žiemos sausos.

Taigi, pažvelkite į maršrutus ir apsispręskite kur labiausiai norite keliauti.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manoit.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info kamtoreikia.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top