Įmonių steigimas Kaune

ĮMONIŲ PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Nusprendus įregistruoti nuosavą įmonę pirmiausia susidursite su klausimu – kokia yra pats geriausias pasirinkimas. Kadangi pastarų yra labai daug ir kiekviena jų yra apipinta tam tikrais kabliukais, kurie gali nulemti pasirinkimą – rekomenduojame pasisamdyti specialistus, kurie padės pasirinkti tinkamiausią variantą. Įmonių steigimas Kaune – tikrai išpuoselėta sritis. Visgi, didžioji dalis sukurtos pasikliaunant profesionalais, kurie yra pasiruošę suteikti visą reikalingą informaciją versliems asmenims.

INDIVIDUALI ĮMONĖ

Pliusas: nereikia įnešti kapitalo, kuris dažniausiai būna pagrindinis kriterijus trukdantis pradėti savo veiklą.

Minusas: individuali įmonė nesuteikia galimybės „pagaminti“ naujų akcijų, kurios būtų tarsi investicija galinti verslą dar intensyviau plėsti.

UAB

Pliusas: visi jos savininkai nerizikuoja asmeniniu turtu, jeigu eigoje pamatoma, kad nepavyksta sėkmingai susidoroti su rinka ir įmonė bankrutuoja.

Minusas: siekiant, kad UAB sėkmingai pradėtų funkcionuoti – reikalingas 3000 eur kapitalas. Tiesa, ir įmonės įsteigimas gana sudėtingas, tad įmonės steigimas Kaune, kurį teikia įmonės, padės susitvarkyti su visomis problemomis.

VIEŠOJI ĮSTAIGA

Pliusas: labai daug pliusų turi šio tipo įmonės steigimas. Bene pats pagrindinis jų yra tas, kad galima įvairiausiais būdais prisitraukti investicijų, kurios padidins pelną.

Minusas: VŠĮ veikla yra labai apribota, teisiškai apibrėžta. Tai reiškia, kad viešoji įstaiga turi funkcionuoti besiremdama į įstatymus ir negali peržengti tam tikrų ribų. Su jomis geriau supažindins įmonių steigimas Kaune.

MAŽOJI BENDRIJA

Pliusas: ją gali sudaryti žmonių skaičius, kuris siekia net 10. Taigi ir visa atsakomybė pasiskirsto ant visų asmenų.

Minusas: kadangi ją valdo gana daug lygiaverčių žmonių – kartais būna sunku surasti kompromisą, kuris padėtų įmonei kur kas geriau gyvuoti.

Įmonių steigimas Kaune yra ta paslauga, kuri gali būti kur kas paprasčiau sutvarkoma, jeigu į pagalbą bus pasitelkti profesionalai ne tik galintis sutvarkyti visus reikalingus dokumentus, tačiau net ir paprasčiausiai padėjus nuspręsti, kurią įmonę steigti jums reikėtų. Juk gera ir stipri pradžia yra pusę darbo.