Atostogos: nuo Olandijos iki Graikijos

Artėja ilgai išsvajota atostogų savaitė ir neturite idėjų kaip turiningai išnaudoti laisvą laiką? Jei galvojate, jog įvairūs draugų susibūrimai, žaidimų vakarai su šeima, giminių aplankymas ar triukšmingi vakarėliai siaučiant miesto gatvėmis nepadės atsipūsti nuo rutinos ir pabėgti nuo rūpesčių, siūlome išeitį – keliauti! Kelionės ne tik išvaduoja nuo kasdienių problemų, bet ir sukuria neužmirštamus atsiminimus.
Susikurti turiningoms atostogoms nebūtinos egzotinės šalys. Olandija tai laivės, gėlių, kalvų ir vėjo malūnų šalis. Nuostabioji sostinė Amsterdamas užburs jus savo romantiškumu ir žavia architektūra. Čia rasite daugiau nei tūkstantį tiltų, šimtą kanalų bei dirbtinių salų, Karališkus rūmus, Katedrą, o gal pavyks pamatyti ir garsųjį gėlių paradą! Atostogos nebūtinai turi būti brangios, jog pailsėtumėte. Pigūs skrydžiai į Olandiją yra gan dažnas pasiūlymas ir šios progos nereiktų praleisti!
Visiems puikiai žinoma, jog Paryžius – meilės miestas. Ir to niekaip nepaneigsi – gatvelės pilnos lauko kavinių ir ką tik iškeptų kruasanų kvapo, subtiliai nuostabūs virtuvės patiekalai, kerinti architektūra ir didysis Eifelio bokštas užburia kiekvieną. Savaitgalis Paryžiuje gali tapti puiki progą pasinerti į mados, meno, skonių ir romantikos ritmą. Tai svajingas ir tuo pačiu turintis ką parodyti miestas, tad ir poilsio, ir žinių bagažas garantuotas.
Kultūra, menas, politika, mada, prekyba – tai spalvingasis Londono miestas. Pigūs skrydžiai į Londoną suvilioja ne vieną turistą atvykti į Jungtinių Karalysčių sostinę. Ir tai nenuostabu, kadangi Londonas turi net 4 tarptautinius oro uostus, 8 geležinkelio stotis, 80 parkų, 100 teatrų ir net 160 muziejų bei daugybes lankytinų vietų, kurios žavi savo savitumu ir istorijomis. Londonas puiki galimybė iš tiesų patirti greitą ir visada gyvybingą gyvenimo ritmą!
Subtilioji Italija žavi savo kultūra, istorija, menu, muzika, mada, virtuve, nuostabia gamta. Tai Europos kultūrų lopšys. Sostinė „amžinasis miestas” – Roma, dvelkia senomis tradicijomis ir istorija, pilnas istorinių paminklų bei muziejų. Vasarą orai Italijoje yra itin šilti – temperatūra siekia net iki 40 laipsnių, o žiemą nenukrenta žemiau 12 laipsnių, tad susiplanuoti puikias atostogas Italijoje galite bet kuriuo metų laiku!
Demokratijos ir olimpinių žaidynių gimtinė Graikija pilna visko! Nešaltos žiemos ir karštos vasaros, verdantis gyvenimas bei Rytų ir Vakarų kultūros mišinys nepalieka abejingų. Daugybės turistų susilaukia Graikijos salos, kadangi čia šiluma išsilaiko ilgiausiai, tačiau skrydžiai į Graikiją siekiant aplankyti sostinę Atėnus taip pat turistų pamėgti. Gyvenimu mėgaujamasi čia ir dabar, o nesimėgauti juo Graikijoje tiesiog neįmanoma!