Kas yra žinoma apie logistines paslaugas?

Logistika – tai labai daugialypis procesas, kuris apjungia pervežimo paslaugas ir gamybą reikiamu metu ir reikalauja tik pačių minimaliausių išlaidų. Pervežimo paslaugos yra plačiai naudojamos ne tik užsienyje, bet ir mūsų šalyje. Į jas įeina transporto priemonės parinkimas, krovinių rūšiavimas, sandėliavimas, krovinių kelionės kontrolė ir distribucija, visa tai atliekama atsižvelgiant į konkretaus kliento poreikius.

Ką reikėtų žinoti apie pervežimo paslaugų teikimo ypatumus?

Prieš nuspręsdami užsakyti pervežimo paslaugas pirmiausiai žinokite, ko jums labiausiai reikia, nes vienos šiuo verslu užsiimančios kompanijos perveža tik didelės apimties krovinius, kitos įvairaus dydžio. Nuo krovinio apimties ir atstumo, kurį jį reikės gabenti, dydžio priklauso ir jo pervežimo kaina. Tačiau pasitaiko atvejų, kad net ir nedidelio krovinio pervežimas gali brangiai kainuoti. Taip nutinka tada, kai jį reikia labai greitai pristatyti gavėjui, tada krovinių vežėjui reikia labai smarkiai suktis, kad spėtų atlikti užsakymą, todėl ir šios paslaugos savikaina smarkiai padidėja.

Ką galima pasakyti apie krovinių pervežimo verslo siekiamybes?

Daugiausiai krovinių tiek į Lietuvą, tiek iš jos perveža sunkiasvoriai vilkikai. Kroviniai dar būna gabenami geležinkeliu, oro ir vandens transportu. Logistikos paslaugas teikiančios įmonės tarpusavyje smarkiai konkuruoja, kad savo ištikimiems ar būsimiems naujiems klientams galėtų pateikti tiek finansiškai, tiek laiko atžvilgiu patraukliausią variantą. Todėl tikrai nereikia turėti klaidingos nuomonės, jog krovinių pervežimo procesas yra labai paprastas ir nereikalaujantis ypatingo sumanumo. O šiuo reikalu užsiimantiems verslininkams būtina sugebėti suktis net pačiose sudėtingiausiose situacijose, į kurias dažnai juos įstumia spalvingas pasaulinės politikos gyvenimas.

Ką turi užtikrinti klientams krovinių pervežėjai?

Ta krovinių pervežimo įmonė, kuri gali pasigirti prekių pervežimo srautų gausumu ir plačiu valstybių, į kurias pristatomos siuntos, tinklu, tikrai gali būti rami dėl tolesnės savo ateities. Mažesnio pajėgumo logistinė įmonė negali garantuoti, jog jūsų patikėtas krovinys tikrai laiku bus pristatytas į norimą šalį. O tai gali neigiamai atsiliepti paslaugos užsakytojui, jeigu jam reikia pervežti greitai gendančius maisto produktus, vaisius arba daržoves. Todėl prieš rinkdamiesi logistikos įmonę, pirmiausiai įsitikinkite, ar ji tikrai bus pajėgi išpildyti visus jūsų reikalavimus.

Scroll to Top