Sicilija

25 708 kvadratinių kilometrų dydžio, Sicilija yra ne tik didžiausia sala Viduržemio jūroje, bet ir didžiausias regionas Italijoje. Tai trikampio formos sala, kurios simbolis yra mitologinė trijų kojų būtybę – Trinacria. Čia yra įsikūręs pirmasis žinomas parlamentas vakarų pasaulyje (Palermo), didžiausias ir labiausiai aktyvus vulkanas Europoje (Etna), bei archeologinis parkas (Selinunte).

Spalvos ir natūralūs kontrastai Sicilijoje yra suformuoti gamtos kaip niekur kitur žemėje. Afrikos ir Alpių faunos glaudžiai auga vienoje saloje. Kartais galima pagalvoti, kad Sicilija yra tarytum rojus, bet vos tik pro šalį chaotiškomis Palermo ar Katanijos gatvėmis pralekia riaumojantis motoroleris arba visureigis supranti kad tai realybė. Na o tie patys siciliečiai: Graikijos desidentai, Kartaginiečiai, Romos vandalai, Arabai, Normanai ir Ispanų užkariautojai sveikinasi gan įtariai, Vienu metu yra nekalbūs, bet tuo pat metu ir kalbūs, stipriai prisirišę prie savų tradicijų ir trokštantys nutraukti bjaurius precedentus, tokius kaip Mafija.Tūkstančiai metų dominavimo padėjo sukurti aštrius prieštaravimus, tačiau jie paliko ir archiologijos, kultūros ir kulinarijos palikimą ir išsaugojo viską kaip niekas kitas šiame pasaulyje.

Gėtės žodžiais tariant, „raktas į visą tai yra čia.”

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manoit.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info kamtoreikia.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top