Vestminsterio laikrodžio bokštas (Big Ben)

Darbas Australijoje: ką dirbti ir kokios sąlygos?

Kol vieni tik svajoja apie gyvenimą Australijoje, tuo tarpu kiti ima viską į savo rankas ir paprasčiausiai ryžtasi pradėti naują gyvenimą kengūrų šalyje. Daugelis klaidingai galvoja, kad gyventi Australijoje bus sudėtinga dėl teisinių niuansų, tačiau išties viskas kur kas paprasčiau nei galėjote pagalvoti.

Paprasčiausiai reikia rasti kelią, kuris geriausiai atitinka Jūsų galimybes ir pradėjus naują gyvenimą galėsite džiaugti, kad ilgainiui šiame žemyne ir tuo pačiu valstybėje jausitės kaip namuose.

Trumpai aptarsime kelias pagrindines galimybes, kurios leis legaliai išvykti gyventi į Australiją.

Gyventi Australijoje galima pasirinkus vieną iš kelių vizų:

  1. Sutuoktinio viza.
  2. Darbo viza.
  3. Studento viza.
  4. Išlaisvinimo viza.
  5. Verslo viza.
  6. Mokslų baigimo viza.

Dažniausiai pasirenkamos vizos galimybės yra susijusi su darbu. Didelis privalumas, kad šioje šalyje labai vertinami lietuviški diplomai, tad jeigu tokį turite – tokiu atveju būtinai turite pasinaudoti, kadangi jis gali Jums atverti galimybes susirasti puikią ir kvalifikuotą darbo vietą.

Kalbant apie darbus Australijoje galima tik akcentuoti, kad čia, kaip ir kitose valstybėse, darbų pasirinkimas labai platus ir kiekvienas geras savo sferos profesionalas gali rasti tai, kas jį labiausiai domina, o kiekvienas nuoširdus darbuotojas visada sėkmingai gali kilti karjeros laiptais.

Tačiau lyginant Australiją su kai kuriomis šalimis galima pastebėti tai, kad ši šalis yra labai vakarietiška. Labai daug dėmesio yra skiriama darbų saugai, taip pat, žmonės dirbdami gauna socialines garantijas, galiausiai, kaupia darbo stažą. Taigi, čia yra gana paprasta susikurti gerą gyvenimą. Visgi, nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo nesėkmių, tad svarbiausia darbintis legaliai ir laikytis visų šalies įstatymų. Tokiu atveju išlikus bet kokioms problemoms būsite teisiškai apsaugotas, o tai leis jaustis ramiau, nes esate pilnateisis šalies gyventojas.

Sudominome ir Jūs tikrai norėtumėte išbandyti savo gyvenimą Australijoje? Tokiu atveju pagaliau ryžkitės, kadangi kai galimybės tokios atviros, noras yra – tokiu atveju kiekvienas gali savo svajones realizuoti be jokio vargo.

Scroll to Top